Szanowni Państwo!
Po przeprowadzonym naborze wniosków o najem lokali przy ul. Kramarskiej w Nysie, Gmina Nysa przekazała do SIM Nysa listę osób uczestniczących w naborze, które przeszły pozytywną weryfikację. Wnioskodawcy są uszeregowani według ilości punktów otrzymanych w naborze – osoby znajdujące się wyżej na liście mają pierwszeństwo w wyborze lokalu.

W związku z tym, dopóki z osobą umieszczoną wyżej na liście nie załatwimy niezbędnych formalności (wybór lokalu i podpisanie umowy partycypacji) to nie możemy przydzielać mieszkań dla kolejnych osób z listy.
Na początku przesyłamy do wnioskodawców informację mailową: projekt umowy partycypacji, regulamin wynajmowania mieszkań, wykaz lokali z wyliczonymi kwotami partycypacji, wzór umowy najmu lokalu i miejsca garażowego, aby można było zapoznać się z treścią wymienionych dokumentów. Następnie, zgodnie z kolejnością z listy, kontaktujemy się telefonicznie, w celu ustalenia numeru wybranego mieszkania oraz umówienia terminu podpisania umowy partycypacji.
W związku z tym, iż wnioskodawców jest 119, a mieszkań do przydziału 61, część osób z listy nie otrzyma propozycji przydziału lokalu w obecnym rozdaniu. Jednakże w sytuacji, kiedy ktoś rozwiąże umowę partycypacji, czy też, po oddaniu budynku do użytkowania, zrezygnuje z umowy najmu – SIM Nysa zobowiązany będzie do zaproponowania zwolnionego lokalu kolejnej osobie z listy.

Będziemy Państwa co kilka dnia informować o dalszych postępach w wyborze lokali mieszkalnych przez osoby znajdujące się na kolejnych miejscach na liście najemców.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Na  dzień 17 maja 2023 r. przydzielonych zostało 33 lokali mieszkalnych (aktualnie jesteśmy na 61 pozycji na liście, 33 lokale przydzielone, 28 rezygnacji).

Lista do wglądu w załączeniu (pobierz)